KONST / Litografier / Färglitografi 13967425
nr 1396 7425
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 245/250, komposition, bladets mått: 0x75cm, oramat löst blad
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:03:47
9/5 22:11:20
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely